Wojciech Kaptur

  Wojciech Kaptur

  Zapytaj eksperta

  03.10.2016

  Komandytowa.pl na konferencji

  Komandytowa.pl na konferencji

  Już 25 października 2016 roku odbędzie się konferencja "Rachunkowość i podatki spółek osobowych ze szczególnym uwzględnieniem firm rodzinnych", której prelegentem będzie jeden z autorów Komandytowej.pl - Wojciech Kaptur.  

   

  Wojciech Kaptur – nasz najbardziej doświadczony specjalista od podatków – wygłosi wystąpienie na temat: Świadczenia wspólnika na rzecz spółki osobowej - aktualne problemy podatkowe. Dla każdego będzie do niepowtarzalna okazja do pogłębienia swojej praktycznej wiedzy z dziedziny podatków.

   

  Konferencja organizowana jest przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Terenowy w Poznaniu i odbędzie się 25 października 2016 roku o godz. 15.00 w Centrum Edukacji SKwP, ul. Ziębicka 18 w Poznaniu. Udział w konferencji jest bezpłatny. Więcej na temat samej konferencji znaleźć można na stronie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

   

  UWAGA! Każdy z uczestników konferencji będzie miał możliwość wygrania naszej książki „Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach”, zawierającej 300 praktycznych pytań i odpowiedzi z zakresu prawa spółek handlowych, prawa podatkowego i rachunkowości autorstwa prawników Kancelarii PragmatIQ.

   

  Serdecznie zapraszamy!

  Tagi PragmatIQ

  Potrzebujesz pomocy w Twojej sprawie?
  Skontaktuj się z nami:

  Kancelaria Prawna PragmatIQ

  kancelaria@komandytowa.pl

  Masz pytania?

  Skontaktuj się z ekspertem!

  Wojciech Kaptur

  Radca prawny,

  Doradca podatkowy

  w.kaptur@komandytowa.pl

  Napisz mail


  Newsletter

  • Otrzymasz bezpłatne opracowanie najczęstszych błędów przy zakładaniu spółki komandytowej.
  • Bez spamu.
  • Konkretnie - raz w miesiącu.
  Tagi PragmatIQ