Aleksander Gałek

  Aleksander Gałek

  Zapytaj eksperta

  22.02.2019

  Nasza książka „Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach”. Trzecie wydanie już w sprzedaży!

  Nasza książka „Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach”. Trzecie wydanie już w sprzedaży!

  Zachęcamy do zapoznania się z trzecim wydaniem książki „Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach”.

   

  W porównaniu do II wydania, książka została wzbogacona o 67 nowych pytań, a dotychczasowe zagadnienia zostały zaktualizowane. Przy każdym pytaniu zostały jak zawsze umieszczone podstawy prawne. Książka przygotowana jest w oparciu o stan prawny na dzień 1 lipca 2018 r.

   

  Książka została rozszerzona o aktualne podstawy prawne, a także o nowe pytania i odpowiedzi dotyczące działalności spółki komandytowej, m.in. z zakresu dokumentacji cen transferowych i transakcji zawieranych pomiędzy podmiotami powiązanymi, źródeł dochodów wspólników będących osobami prawnymi i rozliczających się z CIT oraz schematów księgowych, stosowanych w szczególności pomiędzy spółką komandytową a jej komplementariuszem - spółką z ograniczoną odpowiedzialnością.

   

  Nasze opracowanie stanowi kompleksowy zbiór 400 pytań i odpowiedzi związanych ze spółką komandytową z zakresu prawa, podatków, rachunkowości, sprawozdawczości i ZUS. Publikacja jest wynikiem wielu lat doświadczeń prawników i doradców podatkowych z Kancelarii Prawnej PragmatIQ z Poznania, które zebraliśmy również dzięki pytaniom Czytelników portalu Komandytowa.pl. Autorzy książki uczestniczyli w powstaniu ponad 100 spółek komandytowych, kilkudziesięciu przekształceniach w spółki komandytowe, a także w ponad 1000 postępowaniach przed sądami rejestrowymi dotyczących takich spółek.

   

  Książka dedykowana jest wszystkim osobom zainteresowanym spółką komandytową m.in. wspólnikom spółek, księgowym, przedsiębiorcom, prawnikom. Publikację można zakupić na stronie poświęconej książce.

   

  Najważniejsze fakty o książce przybliża ten krótki filmik promocyjny:

   

   

  Zespół PragmatIQ

  Tagi komandytowa

  Potrzebujesz pomocy w Twojej sprawie?
  Skontaktuj się z nami:

  Kancelaria Prawna PragmatIQ

  kancelaria@komandytowa.pl

  Masz pytania?

  Skontaktuj się z ekspertem!

  Wojciech Kaptur

  Radca prawny,

  Doradca podatkowy

  w.kaptur@komandytowa.pl

  Napisz mail


  Newsletter

  • Otrzymasz bezpłatne opracowanie najczęstszych błędów przy zakładaniu spółki komandytowej.
  • Bez spamu.
  • Konkretnie - raz w miesiącu.
  Tagi komandytowa