Rafał Szymkowiak

  Rafał Szymkowiak

  Zapytaj eksperta

  12.05.2019

  Komandytowa.pl "Twórcą Roku 2019" w kategorii "Firmowe i finansowe"

  Komandytowa.pl

  W sobotni wieczór w ramach Influencer LIVE Poznań, kilkunastu jurorów na czele z Michał Szafrański (Finansowy Ninja) przyznało nam nagrodę w prestiżowym konkursie dla twórców – liderów, którzy swoją działalnością wyznaczają trendy w polskim Internecie. Oficjalne wyniki znajdują się na stronie Gali Twórców 2019 (dawniej Blog Roku). Tak także znajdziecie całą transmisję z wręczenia nagród. 

   

  To dla PragmatIQ Kancelaria Prawna duże wyróżnienie i dowód uznania za ponad 8 lat pracy nad KOMANDYTOWA.PL. Blog, książki, szkolenia, wykłady, filmy na YouTubie to wiele godzin ciężkiej pracy kilkudziesięciu osób. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w ten projekt. To nasz wspólny sukces! Prawnicy potrafią być pragmatyczni... i potrafią "robić Internet"!

   

  Nasz portal to: 2 725 187 odsłon artykułów, 866 801 użytkowników, 300 opublikowanych artykułów. Komandytowa.pl znalazła się w gronie 33 największych influencerów polskiej przestrzeni wirtualnej. Kapituła konkursu umiejscowiła nas w najlepszej trójce kategorii: Firmowe i finansowe. W ostatecznej fazie konkursowej / finałowej wybrano nas jako zwycięzcę i zostaliśmy "Twórcą roku 2019"! 

  Tagi gala twórców

  Potrzebujesz pomocy w Twojej sprawie?
  Skontaktuj się z nami:

  Kancelaria Prawna PragmatIQ

  kancelaria@komandytowa.pl

  Masz pytania?

  Skontaktuj się z ekspertem!

  Wojciech Kaptur

  Radca prawny,

  Doradca podatkowy

  w.kaptur@komandytowa.pl

  Napisz mail


  Newsletter

  • Otrzymasz bezpłatne opracowanie najczęstszych błędów przy zakładaniu spółki komandytowej.
  • Bez spamu.
  • Konkretnie - raz w miesiącu.
  Tagi gala twórców