Spółki komandytowe oraz spółki z o.o. na sprzedaż

Planujesz pilną transakcję z wykorzystaniem spółki, która jeszcze nie została założona? Nie trać czasu na kłopotliwy i niekiedy długotrwały proces rejestracji! Kup gotową spółkę w celu wykorzystania jej przy swojej transakcji i szybko ciesz się z wypracowanego zysku!


Jeżeli jesteś zainteresowany jak najszybszym pozyskaniem gotowej spółki komandytowej lub spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedawanych przez nas gotowych spółek (tzw. shelf companies).

 

Kupując gotową spółkę unikniesz wielu kłopotów, komplikacji i zbędnych kosztów związanych z procesem rejestracji nowej spółki, a co najważniejsze zaoszczędzisz cenny czas!

 

Kupując spółki od nas masz zagwarantowane:

 

  • możliwość natychmiastowego rozpoczęcia działalności gospodarczej (natychmiastowego wykorzystania spółki do konkretnej transakcji);
  • brak obciążenia kupowanych spółek jakimikolwiek zobowiązaniami;
  • dysponowanie przez spółkę prawidłowo nadanym numerem NIP i REGON (na życzenie także rejestracja spółki jako podatnika VAT);
  • zakup „czystej” spółki, która nie prowadziła wcześniej działalności gospodarczej;
  • uzyskanie pełnej dokumentacji finansowej dotyczącej kupowanej spółki;
  • profesjonalną obsługę całego procesu sprzedaży oraz wsparcia posprzedażowego;
  • konkurencyjne ceny;
  • możliwość nawiązania dalszej współpracy z naszą kancelarią w promocyjnych cenach oferowanych dla stałych klientów;
  • możliwość prowadzenia działalności z wykorzystaniem siedziby naszej kancelarii jako tzw. wirtualnego biura;
  • możliwość wystąpienia w imieniu kupowanej spółki z wnioskiem o interpretację indywidualną do Ministra Finansów, w celu zabezpieczenia planowanej transakcji z udziałem kupowanej spółki.

 

Gwarantowana szybkość transakcji!

 

Transakcja kupna spółki może zostać zrealizowana już w ciągu 2 dni od podjęcia przez Państwa decyzji o zakupie (a w przypadkach bardzo pilnych nawet na drugi dzień po podjęciu decyzji). Pozwala to na bardzo sprawne zrealizowanie planowanej przez Państwa transakcji.

 

Nasza oferta

Nasza oferta obejmuje spółki komandytowe oraz spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Dysponujemy na sprzedaż spółkami z o.o. założonymi w roku 2014. Wszystkie z oferowanych przez nas spółek z o.o. posiadają minimalny kapitał zakładowy przewidziany przepisami prawa, czyli 5.000 złotych.

Oferujemy także założone w 2014 roku i gotowe do rozpoczęcia działalności gospodarczej spółki komandytowe, w których jedynym komplementariuszem jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (konstrukcja taka pozwala ograniczyć odpowiedzialność wspólnika będącego osobą fizyczną, jednocześnie maksymalizując jej zyski i umożliwiając uniknięcie ich podwójnego opodatkowania). Na życzenie klienta istnieje oczywiście możliwość zakupu samej spółki komandytowej (bez spółki z o.o. jako wspólnika).

Wszystkie spółki mają siedziby w Poznaniu (istnieje możliwość pozostawienia siedziby spółki w naszym biurze po przeprowadzeniu transakcji), posługują się prawidłowo nadanymi numerami NIP i REGON (a na życzenie klienta także rejestracją VAT). Spółki nie prowadziły wcześniej działalności gospodarczej i nie posiadają żadnych zobowiązań.

PAMIĘTAJ!

Kupując gotowe spółki od profesjonalnej kancelarii specjalizującej się w prawie handlowym i podatkowym masz gwarancję bezpieczeństwa i powodzenia całej transakcji!

Dane kontaktowe do nas znajdzie w części Kontakt oraz na stronie internetowej naszej kancelarii.

 

Powrót