Nasi eksperci

    • Rafał Szymkowiak - prawo podatkowe i prawo spółek

      Rafał Szymkowiak

      Radca prawny

      Specjalizacja: prawo podatkowe i prawo spółek

      r.szymkowiak@pragmatiq.pl

    • Wojciech Kaptur - prawo podatkowe

      Wojciech Kaptur

      Doradca podatkowy, Radca prawny

      Specjalizacja: prawo podatkowe

      w.kaptur@pragmatiq.pl

    • Aleksander Gałek - prawo spółek i prawo cywilne

      Aleksander Gałek

      Radca prawny

      Specjalizacja: prawo spółek i prawo cywilne

      a.galek@pragmatiq.pl

    • Tomasz Rutkowski - prawo spółek i prawo cywilne

      Tomasz Rutkowski

      Radca prawny

      Specjalizacja: prawo spółek i prawo cywilne

      t.rutkowski@pragmatiq.pl

    • Tomasz Bojkowski - Prawo podatkowe

      Tomasz Bojkowski

      Radca prawny, Doktor Nauk Ekonomicznych

      Specjalizacja: Prawo podatkowe

      t.bojkowski@pragmatiq.pl

    • Wojciech Czernik - prawo podatkowe

      Wojciech Czernik

      Doradca podatkowy

      Specjalizacja: prawo podatkowe

      w.czernik@pragmatiq.pl

    • Karolina Kulińska-Polak - prawo spółek i prawo cywilne

      Karolina Kulińska-Polak

      Radca prawny

      Specjalizacja: prawo spółek i prawo cywilne

      k.kulinska@pragmatiq.pl

    • Paweł Skurzyński - prawo spółek

      Paweł Skurzyński

      Radca prawny

      Specjalizacja: prawo spółek

      p.skurzynski@pragmatiq.pl

    • Kacper Ziniak - prawo spółek

      Kacper Ziniak

      Radca prawny

      Specjalizacja: prawo spółek

      k.ziniak@pragmatiq.pl

    Potrzebujesz pomocy w Twojej sprawie?
    Skontaktuj się z nami:

    Kancelaria Prawna PragmatIQ

    Tel. 61 8 618 000

    Tel. 22 21 28 340

    kancelaria@pragmatiq.pl

    Masz pytania?

    Skontaktuj się z ekspertem!

    Wojciech Kaptur

    Radca prawny,

    Doradca podatkowy

    tel.: 61 8 618 000

    w.kaptur@komandytowa.pl

    Napisz mail


    Newsletter

    • otrzymasz bezpłatne opracowanie najczęstszych błędów przy zakładaniu spółki komandytowej
    • bez spamu
    • raz w miesiącu