Powrót do kategorii

Drugie wydanie książki „Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach” już w sprzedaży!


Aleksander Gałek

Aleksander Gałek

07 lipca 2017 r.

Poleć Drukuj
Zapytaj specjalistę

Tagi komandytowa
Poleć
Drugie wydanie książki „Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach” już w sprzedaży!

Zachęcamy do zapoznania się z drugim wydaniem książki „Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach”. W stosunku do I wydania, książka została wzbogacona o 33 nowe pytania, a dotychczasowe zagadnienia zostały zaktualizowane. Dodatkowo pod pytaniami podano podstawy prawne. Książka została przygotowana w oparciu o stan prawny na dzień 1 kwietnia 2017 r.

 

Nasze opracowanie stanowi kompleksowy zbiór 333 pytań i odpowiedzi związanych ze spółką komandytową z zakresu prawa, podatków, rachunkowości, sprawozdawczości i ZUS. Publikacja jest wynikiem wielu lat doświadczeń prawników i doradców podatkowych z Kancelarii Prawnej PragmatIQ z Poznania, które zebraliśmy również dzięki pytaniom Czytelników portalu Komandytowa.pl. Autorzy książki uczestniczyli w powstaniu ponad 100 spółek komandytowych, kilkudziesięciu przekształceniach w spółki komandytowe, a także w ponad 1000 postępowaniach przed sądami rejestrowymi dotyczących takich spółek.

 

Książka dedykowana jest wszystkim osobom zainteresowanym spółką komandytową m.in. wspólnikom spółek, księgowym, przedsiębiorcom, prawnikom. Publikację można zakupić na stronie poświęconej książce.

 

Najważniejsze fakty o książce przybliża ten krótki filmik promocyjny:

 

 

 

Zespół PragmatIQ

Powrót


Potrzebujesz pomocy w Twojej sprawie? Skontaktuj się z nami:

Kancelaria Prawna PragmatIQ

Tel. 61 8 618 000

Tel. 22 21 28 340

kancelaria@pragmatiq.pl